Pracujeme pro Vás jako pojišťovací makléř, který Vám nabízí profesionální srovnání nabídek pojistných a finančních produktů na českém trhu.

Známe pojišťovací trh a dlouhodobě sledujeme jeho vývoj. Služby, které Vám nabízíme, nespočívají pouze ve srovnání nabídek pojištění, výběru pojistného produktu a výběru pojišťovny, ale především v individuálním výběru optimálního pojištění na míru a to zcela bezplatně.

Jak tedy vybíráme to nejlepší pojištění? Řešíme především správné krytí rizika, ne vždy je nejlevnější pojištění tím nejvhodnějším. Při likvidaci škod můžete ztratit při výplatě pojistného plnění mnohonásobně více, než ušetříte na nízkém pojistném.

Veškeré formality se změnami vyřídíte v našich kamenných pobočkách, ihned obdržíte veškeré zákonem stanovené náležitosti. Poskytujeme poradenství při uplatňování škod a i v případných sporech jsme na Vaší straně, neboť správně uplatněný požadavek je základem rychlého vyřízení likvidace. Navíc Vám pomůžeme při neoprávněných požadavcích, např. ze strany České kanceláře pojistitelů (ČKP) nebo pojišťoven.

Ve všech oblastech týkajících se pojištění a finančních služeb nabízíme poradenství a servis.

Našimi partnery jsou: AIG, Allianz, Axa, ČSOB, Česká pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, Česká spořitelna, ERGO, Equa Banka, Generali, Hasičská vzájemná pojišťovna, Kooperativa pojišťovna, Maxima pojišťovna, Metlife, PVZP, Slavia pojišťovna, Unicredit, Uniqa pojišťovna, Triglav pojišťovna, VZP, Wüstenrot pojišťovna.

Od 1. 1. 2014 vstoupil v platnost nový Občanský zákoník a díky němu došlo k výrazným změnám, doporučujeme tedy, zkontrolovat ve Vašich pojistných smlouvách výše limitů a rozsah krytí pro odpovědnost za škodu.

Pokud hledáte optimální řešení a aktuálně řešíte např. povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění domácnosti, pojištění nemovitosti, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění podnikatelů, životní pojištění, komplexní pojištění cizinců a jiné.

Jsme pojišťovací makléř, který je ve Vaší blízkosti.

Aktuality

Pojistěte se na cesty u Pojišťovny VZP, a.s. a soutěžte s námi o zájezd v hodnotě 50 000 Kč a další zajímavé ceny! Sjednejte si v období mezi 1. 6. a 13. 9. 2016 cestovní pojištění od PVZP a zapojte se do soutěže. Stačí se zaregistrovat a poslat fotku z vaší pohodové dovolené. Více informací...
Stát se může cokoliv, a pokud onemocníte nebo se zraníte v cizí zemi vy nebo někdo z vašich blízkých, není to rozhodně nic příjemného. Pojištění léčebných výloh, tedy nákladů na ošetření ve zdravotnickém zařízení, je hlavní a automatickou součástí cestovního pojištění, které je lepší sjednat i...
Nově, od 1.ledna 2016, si každý vlastník vozidla může pořídit státní poznávací značku vozu dle svého vlastního přání. Se zavedením státních poznávacích značek se jmény nebo speciálními číselnými kombinacemi přišlo Ministerstvo dopravy, v reakci na protikorupční zákon. Existovalo jisté podezření, že...